Обчисліть значення раціонального дробу При x = - 0,2, y =4ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! ПРОШУ ВАС!!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

1)      \frac{5|x|-y}{x^{2} +2,4x+1,2^2}= \frac{5|x|-y}{x^{2} +2*1,2x+1,2^2}= \frac{5|x|-y}{(x+1,2)^{2} }

2)     x=-0,2;    y=4

           \frac{5|-0,2|-4}{(-0,2+1,2)^{2} }=\frac{5*0,2-4}{1^2}=\frac{1-4}{1}=-3

Вiдповiдь:  -3