ОБЧИСЛІТЬ ЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО ДРОБУ При а= 0,3, b = - 15 ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пикулев Сергей.

Объяснение:

(10а+|b|)/(a^2-2,6a+1,3^2)=

=(10×0,3+|-15|)/(a-1,3)^2=

=(3+15)/(0,3-1,3)^2=18/(-1)^2=18/1=18