6. Запишіть вираз (-6n⁵+n)(n+6n⁵)-n² у вигляді многочлена стандартного вигляду та знайдіть його

значення, якщо n=-1​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Рафаэль.

(–6n⁵ + n)(n + 6n⁵) – n² = (n – 6n⁵)(n + 6n⁵) – n² = n² – (6n⁵)² – n² = –36n¹⁰

При n = –1: –36n¹⁰ = –36 · (–1)¹⁰ = –36