Функція задано формулою. знайдіть f(-5)СРОЧНОО​


Ответы на вопрос

Отвечает Мындру Валентина.

f(x) =  \frac{x - 3}{2x + 1}

f( - 5) =  \frac{ - 5 - 3}{2 \times ( - 5) + 1}  =  \frac{ - 8}{ - 10 + 1}  =  \frac{ - 8}{ - 9}  =  \frac{8}{9}