Укажіть всі значення x, при яких функція y= -x²-2x невід'ємна​


Ответы на вопрос

Отвечает Кучковая Яна.

Ответ:

[-2; 0]

Объяснение:

-x²-2x >= 0

-x(x+2) >= 0

x1 <= 0

x+2 >= 0

x2 >= - 2

відповідь: [-2;0]

Думаю, что так)