Подайте у вигляді степеня з показником, відмінним від одиниці,одночлен: 16a^8d^4b^12


Ответы на вопрос

Отвечает Амбарцумян Эдик.

Ответ:

(2a^2db^3)^4

Объяснение:

16a^8d^4b^{12}=2^4\cdot(a^2)^4\cdot d^4\cdot (b^3)^4=

=(2a^2db^3)^4