Знайти загальний вигляд первісних функцій f (x) = x³ + 2


Ответы на вопрос

Отвечает Фисюк Вероника.

Объяснение:

f(x)=x^3+2\\F(x)=\int\limits {(x^3+2)} \, dx=\frac{x^4}{4} +2x+C.