При значення аргумента -2 функція y=3x-2 прийме значення


Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Арина.

Объяснение:

Дана функция:

y=3x-2 [f(x)=3x-2]

При аргументе -2 ⇒

f(-2)=-2*3-2=-8

\boxed{otvet:-8}