⅜ від 4 години 32хвилини ,скільки буде?


Ответы на вопрос

Отвечает Абросимова Ангелина.

Пояснення:

4 години 32 хвилини=4*60+32=240+32=272 (хвилини).

272*3/8=34*3=102 (хвилини)=1 година 42 хвилини.