Скоротіть дріб: (n+1)!/(n-k+1)! ТЕРМІНОВО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Матула Олександр.

Ответ:

k = n + 1

Объяснение:

n - k + 1 = 0

-k = -n - 1

Далі ми міняємо знаки на протилежні, і виходить: k = n + 1