Дам 12б Завдання:розв.систему лінійних рівнянь 5х-6у=-5; х+2у=15 методом додавання.


Ответы на вопрос

Отвечает Жема Андрюха.

Ответ:

5х-6у=-5

х+2у=15 |*5

5х-6у=-5

5х+10у=75

отнимаем

-16у=-80

у=5

5х-30=-5

5х=25

х=5

(5;5)