3. Знайди коренi квадратного тричлена 3х² +5x-8. (1 бал) 2 A 1 Ta -2; Б 1 та -3 B 1 та -8; Г 1 та

-13. I​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ренат.

Ответ:

В

Объяснение:

3х² +5x-8 = 0
D = 5²-4*3*(-8) = 25+96 = 121 = 11²
x₁₂ = (-5±11)/(2*3)
x₁ = (-5+11)/(2*3) = 6/6 = 1
x₂ = (-5-11)/(2*3) = -16/6 = -8/3