Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання 2х+3у=7 2х-3у=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Бектемирова Самира.

Відповідь:

2x+3y=7

2x-3y=2

2x+3y+2x-3y=7+2

4х=9

х=2.25