Знайдіть площу паралелограма, сторона якого дорівнює 12 см, а висота, проведена до неї. - 7 см.

будь ласка с дано і розв'язанням​

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

84 см²

Объяснение:

S=a*h=12*7=84 cм²