Із коробки у якій є 15 пачок чорного чаю і 19 пачок зеленого чаю, навмання виймають одну пачку .

Яка ймовірність того, що нею виявиться пачка чорного чаю

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Тимофей.

Відповідь:

А-вийнята пачка виявиться пачкою чорного чаю. m=15, n=34. P (A)=m/n=15/34 приблизно =0.4

Пояснення: