Промінь, проведений з вершини прямого кута, ділить його на два кути. Один з цих кутів становить 24%

прямого кута. Визнач градусні міри обох кутів. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Трейфельд Максим.

Ответ:

21,6 °;   68,4°

Объяснение:

Прямий кут становить 90°.

0,24*90=21,6° одна частина кута

90-21,6=68,4° друга частина кута.

Отвечает Кот Саша.

Ответ:

90*24%=90*0,24=21,6 - перший

90-21,6=68,4 - другий