Розв'яжiть систему рівнянь y²-4x=-7, 1x²-y²=3. плиииисс​


Ответы на вопрос

Отвечает Бродягина Татьяна.

Відповідь: (2;-1), (2;1)

Пояснення:

Розв'язати систему рівнянь:

y²-4x=-7, ☆

1x²-y²=3.

Додати рівння

х^2-4х=-4, розв'язати дане рівняння

х^2-4х+4=0,

(х-2)^2=0,

х=2.

Підставити х=2 в рівняння ☆,

y²-4×2=-7,

y²=1, звідси

у1=-1, у2=1.

Відповідь: (2:-1), (2;1)