Розв'язати систему рівнянь способом підстановки X+4y =9, 5x - y =3


Ответы на вопрос

Отвечает Grigoryan Erik.

Ответ:

x=1; y=2

Объяснение:

x+4y=9, 5x-y=3; Виражаємо x з першого рівняння. x=9-4y і підставляємо в друге рівняння 5(9-4y)-y=3; 45-20y-y=3; -21y=-42; y=2 далі повертаємось до рівняння x=9-4y і підставляємо 2 замість y і отримуємо x=9-4*2=1