Складіть числовий вираз і знайдіть його значення добуток суми чисел -6 та 8 та числа 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Михалёв Арсений.

\displaystyle\bf\\\Big(-6+8\Big)\cdot 4=2\cdot 4=8

Отвечает Карапетян Нарек.

Ответ:

Объяснение:

-6 * (8 + 4) = - 6 * 12= -72