На осі ОX знайти точку, рівновіддалену від точок А (4;-1;2) i B(1;5; 4) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Ирина.

Ответ:

Объяснение:

Нехай шуканою є точка С, оскільки вона лежить на осі Ох, то у неї лише х не дорівнює нулю, тобто вона має координати С(х;0;0).

Вона рівновіддалена від А і В, тому |AC|=|BC|

АС(х-4; 1; -2)

ВС(х-1; -5; -4)

|AC|=\sqrt{(x-4)^{2}+1+4 }=\sqrt{(x-4)^{2}+5 }

|BC|=\sqrt{(x-1)^{2}+25+16 } =\sqrt{(x-1)^{2}+41 }

(x-4)²+5=(x-1)²+41

х²-8х+16+5=х²-2х+1+41

21-42=8х-2х

-21=6х

х=-21/6 =-3,5

С(-3,5; 0; 0)