Рік тому пакет акцій фірми коштував 8000 грн, а сьогодні 8400 грн. На скільки відсотків зросла

вартість пакету акцій фірми за цей період?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурбеков Нурасыл.

Ответ:

зробимо пропорцію 8000/100 = 8400/x добуток крайнії членів дорівнює добутку середніх, тому ((100*8400) / 100) - 100 = 5 На 5% пакет акцій став дрожче

Объяснение:

Отвечает Решетникова Юлия.
На 5%
8000/100=80
400/80=5