Довести тотожність 8(6-3х)-2(6-12х)=36​


Ответы на вопрос

Отвечает Свирин Юра.

Ответ: 8(6-3x)-2(6-12x)= 8*6-8*3x -2*(-12x)= 48-24x-12+24x= 48-12=36

Объяснение:

розкрити дужки і потім скоротити отнакові числа з різними знаками