Оцініть довжину I середньої лінії трапеції з основами а i b, якщо 7,4 < а < 7,5 i 4,8 < b

< 4,9.​

Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Галя.

Формула середньої лінії трапеції:

m=\frac{a+b}{2}

Значить:

7,4+4,8 < a+b < 7,5+4,9\\12,2 < a+b < 12,4\\\frac{12,2}{2} < \frac{a+b}{2} < \frac{12,4}{2} \\6,1 < \frac{a+b}{2} < 6,2.