СРОЧНОООО!!!!!! Доведіть, що вираз х²-4х+7 набуває додатних значень при всіх значеннях х. Якого

найменшого значення набуває цей вираз і при якому значенні х?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабичева Милена.

Объяснение:

у=х^2-4х+7 парабола, вітки вгору, знайдемо точки перетину з віссю ох

х^2-4х+7=0

D=16-28=-12<0

нема точок перетину, отже парабола лежить у першій і другій чверті, а тому приймає лише додатні значення

найменше значення буде у вершині параболи

х=-b/2a

x=4/2=2

y(2)=4-8+7=3

найменше значення функції 3 в точці х=2