СРОЧНО ДАЮ 50Б Знайдіть номер члена арифметичного прогресії 4.2;4.9;5.6;6.3;.......;який дорівнює

15.4​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарусина Альбина.

Ответ:

номер члена арифметичної прогресії дорівнює 15.4 - 17.

Объяснение:

Першим кроком слід знайти різницю d прогресії:

d = 4.9 - 4.2 = 0.7

Далі знайдемо n-й член прогресії за формулою:

a_n = a_1 + (n-1) * d

15.4 = 4.2 + (n-1) * 0.7

11.2 = (n-1) * 0.7

n-1 = 11.2 / 0.7

n-1 = 16

n = 17