Знайти значення виразу 100/15²-10²​


Ответы на вопрос

Отвечает Глушко Настинька.

Ответ:

-99.2.

Объяснение:

Спочатку виконаємо операції в дужках:

15² = 225

10² = 100

100/15²-10² = 100/125 - 100 = 0.8 - 100 = -99.2

Отже, значення виразу 100/15²-10² дорівнює -99.2.

Отвечает Кривцов Лев.

Ответ:15² = 225

10² = 100

100/15²-10² = 100/125 - 100 = 0.8 - 100 = -99.2

Объяснение: