Y(0)-? y(0)-? y(-1)-? y(x)=2x-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

Я не знаю контекст задачі і при яких умовах потрібно знайти значення функції y(x) для певних аргументів. Якщо потрібно знайти значення функції y(x) при x = 0, то відповідь буде:

y(0) = 2*0 - 3 = -3

Якщо потрібно знайти значення функції y(x) при x = -1, то відповідь буде:

y(-1) = 2*(-1) - 3 = -5

Якщо потрібно знайти значення функції y(0), y(-1) та y(x) при деяких інших значеннях x, то потрібно вказати ці значення.