Петро отримав ощадну книжку від батьків.Скільки грошей вони поклали на рахунок із відсотковою

ставкою 4%,якщо наприкінці року йому нараховано відсотки 500 крон?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Для вирішення цього завдання, потрібно знати величину відсоткової ставки (4%) та суму відсотків (500 крон) за один рік.

Формула для обчислення відсотків на основі відсоткової ставки та суми відсотків:

Відсотки = (Сума * Відсоткова ставка) / 100

Де:

Відсотки - сума відсотків

Сума - основна сума на рахунку

Відсоткова ставка - відсоткова ставка за рік (у відсотках)

Замінюємо відомі значення в формулу:

500 = (Сума * 4) / 100

Помножимо обидві частини на 100, щоб позбутися від ділення на 100:

500 * 100 = Сума * 4

50000 = Сума * 4

Тепер поділимо обидві частини на 4, щоб виразити Суму:

50000 / 4 = Сума

12500 = Сума

Таким чином, сума, яку батьки поклали на рахунок, становить 12500 крон

Отвечает Оганян Михаил.

Відповідь: 12500 крон.

Пояснення: