Х/5+14=х-1 Помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Элина.

Відповідь:

Щоб розв'язати це рівняння, потрібно спростити його та отримати значення х.

Спочатку віднімемо х від обох боків рівняння:

х/5 + 14 = х - 1

х/5 + 14 - х = -1

Потім перенесемо всі терміни з x на один бік, а терміни без x на інший:

х/5 - х = -1 - 14

х(1/5 - 1) = -15

Помножимо обидва боки на -5:

х(1 - 5) = 75

х(-4) = 75

х = -75/4

Отже, розв'язок рівняння -75/4.

Пояснення: