1. Визнач, яка пара чисел є розв'язком системи рiвнянь: 6x+5y=1, [3x+у=2. A (3;-4); B (-1; 2); Б

(1; -1); Г iнший варіант відповіді:​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебрет Валерия.

Відповідь:

Б (1; -1)

Пояснення:

\left \{ {{6x+5y=1} \atop {3x+y=2}} \right.

A.(3;-4) Підставляємо замість х= 3, замість у= -4
6*3+5(-4)=1;

18-20=1
-2≠1      - не є розв'язком
В (-1;2)
6*(-1)+5*2=1
-6+10=1

  4≠1   -не є розв'язком

Б(1;-1)
6*1+5*(-1)=1
        6-5=1

           1=1  тепер перевіремо друге рівняння
3*1+1(-1)=2
 3-1=2
 2=2             так ця пара є розв'язком

Отвечает Демиденко Маргарита.

Ответ:

Б(1;-1).

Объяснение:

A) x = 3, y = -4

6x + 5y = 1 → 6(3) + 5(-4) = 18 - 20 = -2

3x + y = 2 → 3(3) + (-4) = 9 - 4 = 5

Отже, варіант А не є розв'язком системи.

B) x = -1, y = 2

6x + 5y = 1 → 6(-1) + 5(2) = -6 + 10 = 4

3x + y = 2 → 3(-1) + 2 = -1

Отже, варіант В не є розв'язком системи.

Б) x = 1, y = -1

6x + 5y = 1 → 6(1) + 5(-1) = 6 - 5 = 1

3x + y = 2 → 3(1) + (-1) = 2

Отже, варіант Б є розв'язком системи.

Отже, розв'язок системи рівнянь: x = 1, y = -1.

Відповідь: Б (1; -1).

Сделай лучший ответ если помог.