2. Дано геометричну прогресію (сn). Знайди с4, якщо с =8, q=2. A 4; Б 32; В 64; Г 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Яшанин Вадим.

Ответ:

Загальний член геометричної прогресії має вигляд:

cₙ = c * q^(n-1)

Для знаходження c₄, підставимо дані у формулу:

c₄ = c * q^(4-1) = 8 * 2^(4-1) = 8 * 2^3 = 64

Відповідь: Варіант В, 64.

Объяснение: