Яке з чисел є коренем квадратного тричлена х²-5х+6 Варіанти: А)1 Б)-2 В)3 Г)-3


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Відповідь: В) 3.

Пояснення:

Для знаходження коренів квадратного тричлена, потрібно скористатися формулою дискримінанту: D = b² - 4ac. Якщо дискримінант D > 0, то тричлен має два корені, якщо D = 0, то має один корінь, а якщо D < 0, то коренів немає.

У нашому випадку, a = 1, b = -5, c = 6. Підставляємо в формулу: D = (-5)² - 4(1)(6) = 1. Дискримінант D > 0, тому квадратний тричлен має два корені.

Для знаходження коренів можна скористатися формулою: x = (-b ± √D) / 2a.

x₁ = (-(-5) + √1) / 2 = 3

x₂ = (-(-5) - √1) / 2 = 2

Отже, коренями квадратного тричлена є 2 і 3.