Розкладіть за відповідною формулою додавання вираз sin(x+π/6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Гах Руслан.

Користуючись формулою додавання для sin(x+y), маємо:

sin(x+π/6) = sin(x)cos(π/6) + cos(x)sin(π/6) = sin(x) * √3/2 + cos(x) * 1/2

Отже, вираз sin(x+π/6) можна розкласти за формулою додавання як sin(x) * √3/2 + cos(x) * 1/2.

Отвечает Рудницкий Саша.

Відповідь:

Пояснення:

розв'язання завдання додаю