Решить уравнение (3x+6)(x-2)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Маняхина Ирина.

Ответ:

x1=-2 , x2=2

Объяснение:

Постав найкращу пж


Отвечает Аверьянова Ксюша.

Ответ:

Для того, щоб розв'язати це рівняння, потрібно знайти значення x, при яких добуток дужок (3x+6) та (x-2) дорівнює нулю, оскільки добуток двох дійсних чисел дорівнює нулю тільки тоді, коли один з дійсних множників дорівнює нулю.

Отже:

(3x+6)(x-2) = 0

Можна записати це рівняння в вигляді двох рівнянь-складових:

3x + 6 = 0 або x - 2 = 0

Розв'язуючи перше рівняння, ми можемо знайти значення x:

3x + 6 = 0

3x = -6

x = -2

Розв'язуючи друге рівняння, ми також можемо знайти значення x:

x - 2 = 0

x = 2

Отже, розв'язками заданого рівняння є x=-2 та x=2.