При якому значенні змінної x функції f (x) = 4x – 3 і g (x) =3x – 2 набувають рівних значень?

Побудуйте на одній координатній площині графіки функцій f і g. Визначте, при яких значеннях x: 1) f (x) > g (x); 2) f (x) < g (x).

Ответы на вопрос

Отвечает Васильков Александр.

Рівність f(x) = g(x) буде справедлива тоді, коли 4x - 3 = 3x - 2, що дає x = 1. Таким чином, при x = 1 функції f(x) і g(x) набувають рівних значень.

Графіки функцій f(x) = 4x - 3 і g(x) = 3x - 2 можна побудувати на одній координатній площині наступним чином:

f(x) > g(x) при x > 1, оскільки графік функції f розташований вище графіка функції g після точки перетину.

f(x) < g(x) при x < 1, оскільки графік функції f розташований нижче графіка функції g до точки перетину.