1 завдання Але розв'язати по дискримінанту ПИШУ К.Р ДОПОМОЖІТЬ 100 БАЛІВ


Ответы на вопрос

Отвечает Сундеткали Бека.

Ответ:

Щоб розв'язати квадратне рівняння по дискримінанту, спочатку потрібно знайти дискримінант. Дискримінант квадратного рівняння ax² + bx + c = 0 обчислюється за формулою D = b² - 4ac.

Потім, залежно від значення дискримінанту, можна визначити, яке рішення має рівняння:

1. Якщо D > 0 (дискримінант більше за нуль), то рівняння має два різні дійсні корені: x₁ = (-b + √D) / 2a та x₂ = (-b - √D) / 2a.

2. Якщо D = 0 (дискримінант дорівнює нулю), то рівняння має один корінь кратності 2: x = -b / 2a.

3. Якщо D < 0 (дискримінант менше за нуль), то рівняння не має дійсних коренів, а має два комплексні корені: x₁ = (-b + i√|D|) / 2a та x₂ = (-b - i√|D|) / 2a, де i - уявна одиниця (i² = -1).

Отже, розв'язок квадратного рівняння за допомогою дискримінанту дозволяє знайти його корені та визначити їх характеристики.

Объяснение:

Отметь как лучший ответ пожалуйста

Отвечает Зайцев Юра.
2х^2+9х-5=0
D=9-4•2•(-5)=9+40=49
Корінь 49=7
х1=-9-7/2•2=-16/4=-4
х2=-9+7/2•2=2/4=1/2=0,5