Сумма двух чисел равна 19, а произведение равно 84. Вычислите эти числа. Покажите полный ход

решения.

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Влад.
X + y = 19 (Рівняння 1)
x * y = 84 (Рівняння 2)
x = 19 - y
19 - y) * y = 84
19y - y^2 = 84
y^2 - 19y + 84 = 0

Тепер ми можемо розв'язати це квадратне рівняння. Знайдемо два числа, які мають суму -19 і добуток 84. Ці числа є -7 і -12.
Отже, ми знайшли, що числа x і y дорівнюють -7 і -12, або навпаки.