При якому значенні а графік рівняння ах + 5 - 8 проходить через точку C (-2; 1)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Дятлова Настя.

y = ax + 5 - 8 \\ y = ax - 3 \\ c( - 2;1) \: \:  \:  y = 1 \:  \:  \: x =  - 2 =  >  \\  =  > 1 =  - 2a - 3 \\  - 2a = 4 \\ a =  - 2