Розв’яжи задачу. Одна зі сторін прямокутника на 2 см більша за другу. Знайдіть сторони

прямокутника, якщо його площа дорівнює 48 см2 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Денис.

Ответ:

перша сторона=х

друга=х+2

х*(х+2)=48

х²+2x=48

x²+2x-48=0

х1=6см-перша сторона

х2=-8

6+2=8см- друга сторона

Объяснение: