З якої висоти відносно Землі впав з пальми кокос масою 1500 г, якщо його кінетична енергія в

момент удару об Землюскладала 450 Дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Карнаухова Анастасия.

Відповідь: 30м

дано:

m=1500 г

E=450 дж

h=?

ХБЖ

m=1,5 кг

Талдау:

E=mgh

h= E/mg

h=450/1,5•10=30м

Пояснення: Я робила все як у прикладах в кніці , але я можу помилятися тому вибачаюсь.