Микола й Оленка на благодійному ярмарку продають тістечка і пиріжки. Вартість 1 тістечка дорівнює x

грн, а 1 пиріжка – y грн. Покупець придбав 5 тістечок та 2 пиріжки, розплатившись купюрою 100 грн. Якщо 100−(5x+2y)=20, то 20 грн це:

Ответы на вопрос

Отвечает Donadze Daniella.

Відповідь:

20 грн. - це решта покупцеві зі 100 грн.

Покрокове пояснення:

Микола й Оленка на благодійному ярмарку продають тістечка і пиріжки. Вартість 1 тістечка дорівнює x грн, а 1 пиріжка – y грн. Покупець придбав 5 тістечок та 2 пиріжки, розплатившись купюрою 100 грн. Якщо 100−(5x+2y)=20, то 20 грн це?

Розв'язання:

Покупець за 5 тістечок та 2 пиріжки має сплатити (5x+2y) грн. Тому вираз 100−(5x+2y)=20 - це решта, яку покупець отримає від Миколи й Оленки, якщо розплатиться купюрою 100 грн.

Відповідь: 20 грн. - це решта, яку покупець отримає від Миколи й Оленки, якщо розплатиться купюрою 100 грн.

#SPJ1