Тіло рухається прямолінійно зі швидкістю u(t)=6+ + 0,8t (м/с). Знайдіть шлях, який пройшло тіло за

інтервал часу від t1 = 5 с до t2 = 10 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Кирилл.

\displaystyle\bf\\u(t)=6+0,8t\\\\t_{1} =5 \  \  \ ; \  \  \ t_{2}=10\\\\\\S(t)=6t+0,8\cdot\frac{t^{2} }{2} =6t+0,4t^{2} \\\\\\S=S(t_{2} )-S(t_{1} )=6\cdot 10+0,4\cdot 10^{2} -(6\cdot 5+0,4\cdot5^{2} )=\\\\\\=60+40-30-10=60\\\\\\Otvet \ : \ S=60