Тіло рухається прямолінійно зі швидкістю,яка змінюється за законом v(t)=2t+1(м/с).Знайдіть

шлях,який пройшло тіло за третю секунду руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Грицай Ника.

v(t)=2t+1 (м/с)

S=\int\limits^3_2 {(2t+1)} \, dt=(2*\frac{t^2}{2}+t)|_2^3=(t^2+t)|_2^3=(3^2+3)-(2^2+2)=12-6=6(м)

Ответ: 6 м