Розв’яжіть показникову нерівність: 3x−3^x-2 <72 У відповідь запишіть найбільше ціле число, яке

входить в множину розв’язків.

Ответы на вопрос

Отвечает Ворсина Соня.

\displaystyle\bf\\3^{x} -3^{x-2} < 72\\\\3^{x-2}\cdot\Big(3^{2} -1\Big) < 72\\\\3^{x-2}\cdot 8 < 72 \ |:8\\\\3^{x-2} < 9\\\\3^{x-2} < 3^{2} \\\\x-2 < 2\\\\x < 4\\\\Otvet \ : \ x\in\Big(-\infty \ ; \ 4\Big)

Наибольшее целое число : 3