Розвʼязком якого рівняння є пара чисел (1;3) 2x+y=6 2x-y=0 2x+y=5 2x-y=1


Ответы на вопрос

Отвечает Меряшкина Катя.

Ответ:

2х-у=0

підставляємо:2х+1 -3=0 3х-3=0

інші не підходять