Розв’яжіть систему рівнянь методом підстановки: х - 3у = 6 -5х + 2у = -4


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарева Алина.

Ответ:( 0; -2)

Объяснение:

х = 3у +6    

-5(3у + 6) +2у = -4

-15у -30+2у=-4

-13у = 30 -4

-13у = 26

у = 26 :(-13)

у = -2

Підставляємо в перше рівняння замість у і отримуємо Х

х = 3(-2) + 6= 0

( 0; -2)