2. Сократите дробь: 27c 36c² помогите пожалуйста!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Носкова Ирина.

Відповідь:

Для скорочення дробі, спочатку потрібно знайти їхній найбільший спільний дільник (НСД).

27c = 3 * 3 * 3 * c

36c² = 2 * 2 * 3 * 3 * c * c

НСД = 3 * 3 * c = 9c

Поділимо кожний член дробу на його НСД:

27c / 9c = 3

36c² / 9c = 4c

Отже, спрощена дріб буде 3/4c.

Пояснення:

Отвечает Разукова Наташа.

Ответ:

3/4с

.................. .