Скоротіть дріб:13м⁴n⁵/ 39м⁸n¹⁰​


Ответы на вопрос

Отвечает Данильчук Тимофей.

Ответ:

м⁻⁴ / 39м⁴

Объяснение:

Щоб скоротити даний дріб, ми можемо скористатись правилом скорочення степенів з однаковими основами. Для цього віднімемо експоненти:

13м⁴n⁵ / 39м⁸n¹⁰

У чисельнику (м):

4 - 8 = -4

У знаменнику (м):

8 - 4 = 4

У чисельнику (n):

5 - 10 = -5

У знаменнику (n):

10 - 10 = 0

Тепер маємо скорочений дріб:

м⁻⁴ / 39м⁴

Але зверніть увагу, що експонента n занулилась у знаменнику. Це означає, що у знаменнику міститься n⁰, що дорівнює 1.

Остаточно, скорочений дріб буде:

м⁻⁴ / 39м⁴ * 1

Або просто:

м⁻⁴ / 39м⁴