Мама купила 2.8кг картоплі і 1.5кг цибулі заплативши за це 57.5грн.скільки коштує 1кг картоплі якщо

1кг цибулі коштує 15грн ДАЮ 15 Б

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Мария.

Ответ:

12.5 грн

Объяснение:

1) 1.5*15=22,5(грн)-ціна 1.5 кг цибулі.

2) 57.5-22.5=35(грн)-ціна 2.8 кг картоплі.

3) 35:2.8=12.5(грн)-ціна 1 кг картоплі.