Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання. { 5x+6y=215, 7x+3y=166;


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Данил.

Ответ:

х = 13

у = 25

Объяснение:

\left \{ {{5x+6y=215} \atop {7x+3y=166}} \right. множимо друге рівняння на -2

\left \{ {{5x+6y=215} \atop {-14x-6y=-332}} \right.

складаємо

-9x = -117

x = -117 : (-9)

x = 13

підставляємо х у перше рівняння

5 · 13 + 6y = 215

6y = 215 - 65

6y = 150

y = 150 : 6

y = 25